JinkoSolar presenteert nieuw zonnepaneel Tiger Pro van 610 wattpiek
De Chinese pv-fabrikant JinkoSolar heeft op de vakbeurs SNEC in Shanghai het nieuwe zonnepaneel Tiger Pro onthuld. Het vermogen van de pv-module bedraagt 610 wattpiek en de efficiëntie 22,3 procent.
De zonnecellen die voor de nieuwe generatie zonnepanelen gebruikt worden, kennen een efficiëntie van 24,79 procent.
78 zonnecellen
Daarmee stelt het bedrijf een nieuw wereldrecord te vestigen voor de efficiëntie van n-type monokristallijn siliciumzonnecellen met een groot oppervlak. Verder draagt de toepassing van zogenaamde Tilling Ribbon (TR-)technologie en het ontwerp met 78 zonnecellen bij aan het hoge vermogen van de Tiger Pro-module.
Afgelopen oktober introduceerde JinkoSolar een Tiger-zonnepaneel met een vermogen van 460 wattpiek, waarna afgelopen mei het vermogen van het Tiger Pro-zonnepaneel opgevoerd werd naar 580 wattpiek. Nu doorbreekt het bedrijf dus voor het eerst de grens van 600 wattpiek.

Gekleurde zonnepanelen
Tijdens de vakbeurs SNEC heeft JinkoSolar ook een productreeks gepresenteerd die pv en architectuur combineert. De fabrikant onthulde zijn eerste versie van de gekleurde bipv-moduleserie. Met een uitgangsvermogen van maximaal 550 watt is deze productserie verkrijgbaar in een verscheidenheid aan kleuren en lichtdoorlatende niveaus.
Jin Hao, chief technology officer van JinkoSolar: ‘Het verlagen van kosten en het verhogen van de efficiëntie is het doel waar de industrie altijd naar heeft gestreefd. We zullen onze investeringen in R&D verhogen om constante innovatie in onze technologie te garanderen, de prestaties van onze producten te verbeteren en de hoogste systeemcompatibiliteit te garanderen.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














