© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
15 mei 2020

JinkoSolar lanceert zonnepaneel Tiger Pro van 580 wattpiek

De Chinese fabrikant JinkoSolar heeft de nieuwe serie zonnepanelen Tiger Pro gelanceerd die bestaat uit 3 zonnepanelen. Het zonnepaneel met het hoogste vermogen heeft een vermogen van 580 wattpiek.

De Tiger Pro-serie - bestaande uit de zonnepanelen 78TR, 72TR en 72HC - werd onthuld tijdens een virtuele productlancering die wereldwijd live werd uitgezonden door het bedrijf.

9 busbars en Tilling Ribbon
De zonnepanelen maken allemaal gebruik van de 9-busbar-technologie van het bedrijf. Dit verkleint de afstand tussen de busbars en gridlijnen, waardoor het weerstandsverlies wordt verminderd en het vermogen en de efficiëntie worden verhoogd. De zonnepanelen zijn uitgerust met monokristallijne siliciumzonnecellen op basis van perc-technologie.

Door zogenaamde Tilling Ribbon (TR-)technologie toe te passen, is de efficiëntie van de zonnepanelen naar een niveau van 21,6 procent gebracht en het vermogen naar respectievelijk 430 tot 580 wattpiek. 

Massaproductie in derde kwartaal
Bij de productpresentatie meldde JinkoSolar te verwachten in het derde kwartaal van dit kalenderjaar met de massaproductie te kunnen starten. Het bedrijf verwacht dat de Tiger Pro-zonnepanelen de standaard worden voor zonne-energieprojecten op het gebied van nutsvoorzieningen. 

Kangping Chen, JinkoSolar's chief executive officer, hierover: 'We hebben een enorme sprong gemaakt in het tijdperk van hoge efficiëntie door de introductie van deze producten. De wereldwijde zonne-energiemarkt evolueert snel naar krachtige zonnepanelen om de systeemkosten te verlagen. Wij benutten nu ons concurrentievermogen om snel met massaproductie van deze geavanceerde producten te kunnen beginnen.'

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.