Sharp stopt in Europa met verkopen van zonnepanelen
Na 30 jaar trekt Sharp de stekker uit zijn Europese zonne-energiedivisisie. Het Japanse bedrijf legt daarmee de verkoop van zonnepanelen in Europa stil. Alle garanties op verkochte producten blijven van kracht.
Sharp draagt ‘de uitdagende omstandigheden op de Europese zonne-energiemarkt’ aan als reden om de divisie Sharp Energy Solutions Europe (SESE) te sluiten. Deze zonnepaneeldivisie maakt deel uit van Sharp Electronics dat gevestigd is in de Duitse stad Hamburg.
Klantenservice
Tot en met 31 maart blijft de zonne-energiedivisie verantwoordelijk voor alle lopende projecten, bestellingen of laatste vereisten voor haar zonnepanelenassortiment en gerelateerde producten. Vervolgens gaat Sharp Electronics per 1 april de klantenservice verlenen.
Alle product- en vermogensgaranties blijven namelijk geldig voor de duur van de garantieperiode. Het beheer van en de ondersteuning voor deze garanties ligt in handen van Sharp Electronics. Tot slot meldt het Japanse bedrijf dat het besluit geen invloed heeft op andere onderdelen van de activiteiten in Europa of op de resterende activiteiten rond zonne-energie.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Eerder
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















