© Lens
21 augustus 2024

Fotowedstrijd voor Solar Magazine Marktgids zonne-energie 2025 van start

De fotowedstrijd voor de Solar Magazine Marktgids zonne-energie 2025 is officieel gestart. Consumenten en bedrijven kunnen hun foto’s tot en met 31 oktober 2024 opsturen naar de redactie.

De Solar Magazine Marktgids zonne-energie 2025 verschijnt in de maand december. De speciale uitgave wordt namelijk traditiegetrouw verspreid bij de december-editie van het tijdschrift Solar Magazine (red. de vorige editie van de marktgids is onderaan dit artikel te raadplegen).

Hulpmiddel
De marktgids is een handig hulpmiddel voor overheden, bedrijven en geïnteresseerde burgers die zich willen verdiepen in zonne-energie. De marktgids bedient de verschillende onderdelen van de zonne-energiewaardeketen door onderscheid te maken in marktsegmenten.

De ‘Marktgids zonne-energie 2025’ in het kort:

  • De wie-is-wie-gids voor de Nederlandse zonne-energiesector.
  • Overzichtelijk en handig naslagwerk, ingedeeld in rubrieken.
  • Projectinformatie en contactgegevens bedrijven.
  • Redactionele duiding van de zonne-energiemarkt.

4 mooiste foto’s
Ook dit jaar organiseert de redactie een fotowedstrijd. De 4 mooiste foto’s die de redactie van Solar Magazine ontvangt, worden gepubliceerd middels een fotoreportage in de marktgids. De mooiste foto wordt gepubliceerd op de voorpagina van de jaarlijkse uitgave. De foto’s mogen zowel grondgebonden, drijvende als gebouwgebonden zonne-energiesystemen betreffen en zowel zonnepanelen als zonnecollectoren in België en Nederland tonen.

Foto’s kunnen tot en met 31 oktober 2024 ingestuurd worden naar redactie@solarmagazine.nl.

Let op: de foto’s dienen in het originele formaat – dus hoge resolutie – aangeleverd te worden en de inzender dient rechtmatig eigenaar van de foto te zijn of Solar Magazine een licentie/toestemming voor het gebruik van de foto te geven.

Deelnemen?
Bekijk hier alle informatie over de ‘Marktgids zonne-energie 2025’ en de mogelijkheden om met uw organisatie deel te nemen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.