© K2 Systems
17 mei 2022

K2 Systems stelt nieuwe montagesystemen voor zonnepanelen voor

De Duitse fabrikant K2 Systems heeft op de vakbeurs Intersolar een aantal nieuwe montagesystemen en bijbehorende componenten gepresenteerd. Het gaat onder meer om de TiltUp Vento en GreenRoof Vento.

Het TiltUp Vento-systeem van K2 Systems is ontworpen voor hellingen van 20, 25 en 30 graden en biedt maximale flexibiliteit.

Weinig componenten
TiltUp Vento beschikt over weinig componenten, flexibele opstellingsmogelijkheden voor de zonnepanelen, klemmogelijkheden aan de korte of lange zijde voor grotere zonnepanelen en ballastmogelijkheden voor betonnen funderingen of direct met betonankers. TiltUp Vento is bij uitstek geschikt voor gebruik in regio's met hoge windbelasting.

De TiltUp Vento is sinds kort beschikbaar en in te plannen in K2 Base. Het product is al geïnstalleerd voor projecten in Spanje, Italië en Duitsland.

GreenRoof Vento
De nieuwe GreenRoof Vento is een soortgelijk product, maar is specifiek bedoeld voor gebruik op groene platte daken. GreenRoof Vento is een flexibel systeem: een verticale of horizontale zonnepaneeloriëntatie met een hellingshoek van 10 of 15 graden kan bijvoorbeeld al worden bereikt met een afstand van circa 38 centimeter tussen het groendak en het zonnepaneelsysteem.

Hellende daken
Met de TileHook presenteert K2 Systems een dakpanvervangingsproduct, in combinatie met de SingleRail 50. De TileHook vervangt bijna alle gangbare dakpannen en kan met de SingleHook 50 gemonteerd worden, waarbij beduidend minder bevestigingsmiddelen op het dak nodig zijn.

Verder is de CrossHook 3S Long binnenkort ook verkrijgbaar met een langere giek en is deze vooral geschikt voor grootformaat dakpannen en betonnen dakpannen. Ook het montagesysteem MiniRail is herzien en MiniRail 2.0 kan nu ook worden gemonteerd met de K2-klem.

Bekijk de montagesystemen van K2 Systems die nu al te koop zijn in de Benelux hier in de Solar Magazine Productzoeker.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.