logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
10 maart 2021

Sharp presenteert nieuw zonnepaneel NU-JD445 van 445 wattpiek

Sharp presenteert een nieuw zonnepaneel: de NU-JD445. Het zonnepaneel met een efficiëntie van 20,1 procent is uitgerust met 144 monokristallijne halve zonnecellen gebaseerd op wafers van het M6-formaat.

Sharp nam afgelopen september al een zonnepaneel van 440 wattpiek met halve zonnecellen in zijn assortiment op.

Broer
De nieuwe broer NU-JD445 is specifiek ontworpen voor zonneparken en commerciële dakinstallaties en heeft volgens de fabrikant een geavanceerd ontwerp en hoge betrouwbaarheid.

De NU-JD445 is geschikt voor een systeemspanning tot 1.500 volt. Dit biedt volgens Sharp de beste balans tussen kostenverlaging en systeemcompatibiliteit. De lage temperatuurcoëfficiënt van -0,347 procent per graad Celsius op het vermogen zorgt voor goede prestaties bij een hoge omgevingstemperatuur.

25 kilo
De NU-JD445 is 2.108 millimeter bij 1.048 millimeter groot, heeft een geoptimaliseerd frame en weegt 25 kilo.

Bovendien beschikt de NU-JD445 over kabels van 1.670 millimeter waarmee de zonnepanelen zonder problemen horizontaal zijn te installeren. Ook maken de kabels leapfrog-bedrading mogelijk bij een staande installatie, wat de systeemkomsten verlaagt.

Ronde geleiders
De nieuwe module is uitgerust met 9-multibusbar-technologie met ronde geleiders die de energieopbrengst van elke zonnecel verhoogt en deze minder gevoelig maakt voor microscheuren.

Alle halve zonnecellen van Sharp hebben 3 kleine aansluitdozen in plaats van 1, waarbij elke aansluitdoos is uitgerust met een bypass-diode. Zo dragen deze aansluitdozen minder warmte over aan bovenliggende zonnecellen, waardoor de zonnepanelen langer meegaan en de algehele prestaties van het systeem verbeteren.

Internationale standaarden
De veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid van de module wordt gegarandeerd met IEC-certificaten IEC61215 en IEC61730. De zonnepanelen zijn bovendien volgens internationale standaarden getest op PID-weerstand en onder de meest extreme omstandigheden, zoals blootstelling aan ammoniak, zoutnevel en zand.

Bekijk het aanbod van zonnepanelen in de Benelux hier in de Solar Magazine Productzoeker.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten