Woonforte: 2.000 huurhuizen van zonnepanelen voorzien
Woonforte meldt opnieuw een mijlpaal bereikt te hebben in haar zonne-energieproject. De woningcorporatie heeft samen met De Zoncorporatie in 2 jaar tijd 2.000 zonnepanelen geplaatst op huurwoningen.
Vorig jaar meldde Woonforte al dat de eerste 1.000 woningen van zonnepanelen waren voorzien. Woonforte is een woningcorporatie in de gemeente Alphen aan den Rijn met bijna 11.000 woningen in Alphen aan den Rijn, Aarlanderveen, Boskoop en Zwammerdam.
20 miljoen euro
Woonforte investeert bijna 20 miljoen euro in de zonnepaneleninstallaties voor in totaal 3.000 eengezinswoningen. De woningcorporatie legt de zonnepanelen op daken die geschikt zijn: met een stevige dakconstructie en waar geen bomen of dakkapellen in de weg staan. De huurders betalen geen bijdrage en profiteren dus volledig van de opbrengst. Het zonne-energieproject is naar verwachting eind 2021 klaar. De volledige uitvoering is in handen van De Zoncorporatie uit Amsterdam.
Nieuwbouwwoningen van Woonforte worden al standaard gasloos gebouwd. Daarnaast worden in onderhoudsprojecten de eengezinswoningen zoveel mogelijk geïsoleerd en komen er zonnepanelen op het dak.
Deel dit bericht