© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 augustus 2020

Unisun Energy gaat zonnepark Landgraaf bouwen voor Bodemzorg Limburg

Unisun Energy is als winnaar uit de bus gekomen van een aanbesteding voor de bouw van zonnepark Landgraaf van Bodemzorg Limburg. Het zonnepark krijgt een omvang van 12,5 megawattpiek.

Bodemzorg Limburg startte afgelopen december de Europese aanbesteding voor de bouw van het zonnepark op een voormalige stortplaats aan de Europaweg-Noord.

8 miljoen euro
Zonnepark Abdissenbosch is een onderdeel van het Energiepark Abdissenbosch. In 2018 diende Bodemzorg Limburg al plannen in bij de gemeente om op het voormalige stortterrein in Abdissenbosch, het Kreupelbusch, een zonnepark te realiseren. 

In totaal ontving Bodemzorg Limburg als onderdeel van de aanbesteding 3 biedingen. De laagste offerte bedroeg 8 miljoen euro, de hoogste offerte 8,1 miljoen euro. Unisun Energy deed daarbij de beste bieding.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.