Obton neemt Goodday in de arm voor communicatie rond Nederlandse zonneparken
Obton heeft in Nederland Goodday in de arm genomen als strategisch en creatief bureau om de Deense investeringsmaatschappij bij te staan bij de realisatie van zonneparken en zonnedaken.
Goodday heeft Obton inmiddels al ondersteund met een activatiecampagne voor het onlangs geopende zonnepark Aadijk in Almelo en een publiciteitscampagne rondom de plaatsing van een zonnedak op Business Park Aviolanda in de gemeente Woensdrecht.
Verhaal vertellen
‘Mensen geloven nu meer dan ooit in een groene toekomst en willen graag deel uitmaken van de energietransitie’, stelt Andreas Jakobsen, chief communications officer van Obton. ‘GoodDay helpt ons om ons verhaal op een aansprekende manier te vertellen aan gemeenten en de rest van Nederland en hen te inspireren en activeren. We zijn dan ook erg blij met onze samenwerking.’
Dianne Potters, partner van Goodday, vult aan: ‘Wij zijn de creatieve uitdaging aangegaan om gemeenten, bewoners en andere betrokkenen bewust te maken van het belang van zonne-energie en hen te betrekken met aansprekende verhalen en onderscheidende campagnes met een relevante propositie waar iedereen beter van wordt’.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














