© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
16 juli 2019

K3 Delta en Solarfields aan de slag met input omwonenden zonnewarmtepark Dorkwerd

Gebiedsontwikkelaar K3 Delta en projectontwikkelaar Solarfields hebben met succes een inloopavond georganiseerd voor het zonnewarmtepark in Groningen. De bedrijven gaan nu aan de slag met de verkregen input.

Het zonnewarmtepark moet gerealiseerd worden op het baggerdepot Dorkwerd. Via het park wordt een duurzaam warmtesysteem gecreëerd waarmee gebouwen in Groningen verwarmd kunnen worden. De locatie van het depot in Dorkwerd is gekozen, omdat het zich dicht bij het warmtenet van Warmtestad bevindt. Warmtestad is het nutsbedrijf van de gemeente Groningen en Waterbedrijf Groningen.

Inloopavond
Het baggerdepot is de afgelopen jaren een belangrijke toepassingslocatie geweest voor het baggerproject Winschoterdiep en voor enkele grote projecten in de stad Groningen. Het afgelopen jaar heeft Solarfields met K3 Delta afspraken gemaakt om dit depot na afwerking deels door te ontwikkelen tot zonnewarmtepark. Het andere deel van het depot wordt een natuurgebied.

Onlangs organiseerden de 2 bedrijven een inloopavond. ‘De inloopavond trok ruim 50 bezoekers. We hebben goede gesprekken gevoerd en hebben veel suggesties gekregen voor verdere invulling van het project. Deze suggesties gaan we waar mogelijk meenemen in de plannen voor het park’, aldus de 2 organisaties.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.