
LG geeft op de NeON R een prestatiegarantie van 90,8 procent rendement na 25 jaar. Met de introductie van de V5-serie en de bijbehorende verhoogde prestatiegarantie verbetert LG naar eigen zeggen de investeringszekerheid voor gebruikers. Daarnaast is het gewicht van de module verlaagd dankzij productinnovatie.
De producent uit Zuid-Korea kondigde in februari in dezelfde V5-serie al 2 andere zonnepanelen aan, te weten de LG NeON 2 en de LG NeON 2 Black. Deze zonnepanelen hebben een vermogen van respectievelijk 340 en 325 wattpiek.
De maart 2026-editie van Solar & Storage Magazine is verschenen. Het tijdschrift bevat artikelen over de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam, stekkerbatterijen, zonnepaneelbeleid bij woningcorporaties en onderhoud van zonnepanelen.