
Ook is er beslag gelegd op de woning van W.. Van het ingelegde geld van circa 6 miljoen euro is volgens de FIOD vermoedelijk maar een fractie belegd. W. bood producten aan via onder andere de vennootschappen Zoneco Holding BV, LW Holding BV, Dumapa Holding BV en Crowdwatcher BV.
De redactie van Solar Magazine meldde in januari al dat Dumapa Holding BV failliet verklaard is. De verdachte werd in maart 2017 persoonlijk ook failliet verklaard. Hij was al eerder veroordeeld voor oplichting, verduistering en valsheid in geschrift.
Het onderzoek is gestart na een aangifte door de Autoriteit Financiële Markten (AFM) en staat onder leiding van het Functioneel Parket. De Autoriteit Financiële Markten legde in januari al een zogenaamde last onder dwangsom opgelegd aan New Sources Energy. De Nederlandse investeerder in zonneparken voldoet namelijk niet aan informatieverzoeken.
De Solar & Storage Magazine Marktgids 2026 is verschenen. De jaarlijks terugkerende marktgids biedt een totaaloverzicht van de energieopslag- en zonne-energiemarkt en is een bijlage van de december 2025-editie van Solar & Storage Magazine. De marktgids kent dit jaar 14 rubrieken en bovendien zijn in samenwerking met een groot aantal bedrijven en organisaties de belangrijkste ontwikkelingen qua projecten, markt en technieken in kaart gebracht.