© Natec
24 oktober 2025

Natec en Sigenergy starten samenwerking

Natec kondigt een strategische samenwerking aan met Sigenergy. Daarmee gaat de groothandel het modulaire all-in-one energiesysteem SigenStor-platform op de Nederlandse mark distribueren.

Het SigenStor-platform combineert zonnestroom, batterijopslag en laadinfrastructuur in één geïntegreerde oplossing voor woningen en bedrijven die willen verduurzamen.

Slimme integratie
Het SigenStor-systeem onderscheidt zich door het design en de intelligente energiebeheerfuncties. De technologie combineert een omvormer, energieopslagsysteem en laadmogelijkheden voor elektrische voertuigen in 1 apparaat. Dankzij de modulaire opzet kan het systeem gemakkelijk worden uitgebreid naarmate de energiebehoefte van gebruikers groeit.

Frank Bakker, chief technology officer bij Natec, ziet de samenwerking als strategische zet: ‘De modulaire en geïntegreerde aanpak van Sigenergy biedt installateurs flexibiliteit en eindklanten gebruiksgemak en efficiëntie. Met SigenStor kunnen we woningen slimmer, veiliger en toekomstbestendig maken.’

Uitgebreid portfolio
Naast het SigenStor-systeem worden ook Sigen AC- en DC-laders, de Sigen Gateway voor back-uptoepassingen en diverse slimme accessoires in het Natec-assortiment opgenomen.

Atakan Bilecen, vicepresident Sales Benelux bij Sigenergy, benadrukt het belang van de samenwerking: ‘Wij zijn verheugd om met Natec samen te werken. Natec’s sterke marktpositie en logistieke expertise maken hen de ideale partner om onze visie van slimme, duurzame energieoplossingen breder uit te dragen.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.