
De stap volgt op de eerdere overname van ICE Interim in 2022 en creëert volgens de betrokken bedrijven ‘een krachtige combinatie van advies, strategie en talentbemiddeling gericht op de energietransitie’.
Meer slagkracht
De samenwerking betekent een belangrijke uitbreiding in dienstverlening waarbij beide bedrijven hun eigen identiteit behouden. ‘De energietransitie is een van de grootste uitdagingen van onze tijd', aldus Koen Willems, directeur van kWh People. ‘Samenwerking en bundeling van kennis en netwerken zijn hierbij onmisbaar.’
De combinatie biedt opdrachtgevers in de energiesector een geïntegreerd pakket van diensten. Remko Herschel, bestuurder van Almunda Professionals, ziet grote kansen: ‘Met kWh People en ICE brengen we 2 sterke partijen samen die elkaar perfect aanvullen.’
Praktische voordelen
Voor klanten in de energietransitie ontstaat een combinatie van consultancy, marktkennis en toegang tot toptalent. ‘Onze klanten staan dagelijks voor complexe vraagstukken op het gebied van data, processen, organisatie en IT-systemen,’ aldus Marcel van Staa, bestuurder van ICE Interim. ‘Door de samenwerking met kWh People kunnen wij onze dienstverlening verbreden.’
ICE Interim, opgericht in 2005, is een consultancyorganisatie met ruim 80 consultants en 10 interne medewerkers. Het bedrijf is volledig gericht op de energiesector en heeft zich sinds de overname door Almunda Professionals in 2022 ontwikkeld tot strategisch adviesbureau.
kWh People, actief sinds 2008, specialiseert zich in het werven en selecteren van, interim, professionals en executives in de energiesector.
De maart 2026-editie van Solar & Storage Magazine is verschenen. Het tijdschrift bevat artikelen over de vakbeurs Solar Solutions Amsterdam, stekkerbatterijen, zonnepaneelbeleid bij woningcorporaties en onderhoud van zonnepanelen.