logo
© Siraanamwong | Dreamstime.com
© Siraanamwong | Dreamstime.com
28 juli 2025

iChoosr lanceert nieuwe merknaam Samen Overstappen voor groepsaankopen

De organisator van duurzame groepsaankopen iChoosr lanceert een nieuwe merknaam: ‘Samen Overstappen’. Met deze herkenbare naam wil het bedrijf meer consumenten verleiden tot het kiezen van groene energie.

De ambitie is fors: tegen 2035 wil de inkooporganisatie wereldwijd 2 miljoen gezinnen aan duurzame energie-installaties hebben geholpen zoals zonnepanelen, thuisbatterijen en warmtepompen, waarvan 186.000 in België.

Pilot met warmtepompen
iChoosr organiseert sinds 2008 collectieve aankopen van energiecontracten, zonnepanelen en thuisbatterijen. 1,67 miljoen Belgische gezinnen accepteerden al een groen energiecontract via de organisatie en dit jaar hoopt de organisatie de 2 miljoen aan te tikken, terwijl 49.000 landgenoten al zonnepanelen of thuisbatterijen aanschaften.

Frédéric Dumalin, countrymanager van iChoosr België, benadrukt dat de consument behoefte heeft aan een vertrouwd gezicht dat begeleidt bij duurzame keuzes. ‘We zochten een naam die duidelijk en herkenbaar is en voor zichzelf spreekt. Tegelijkertijd willen we zo veel mogelijk mensen activeren om over te stappen naar duurzame energie.’

Naast de naamsverandering kijkt iChoosr naar nieuwe producten zoals warmtepompen. Momenteel loopt er een pilotproject voor groepsaankoop van warmtepompen, waarbij al 350 gezinnen een persoonlijk voorstel hebben aanvaard.

Deel dit artikel:
In samenwerking met
storage_magazine_logo

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten