© Politie
15 november 2023

Politie zoekt 2 verdachten van koperdiefstal bij zonnepanelen in Ommen

De politie is op zoek naar 2 mannen die in de nacht van 4 september bij een varkenshouder in Ommen de koperen kabels van een grote zonnepaneelinstallatie hebben gestolen.

De schade aan de pv-installatie bij de agrariër aan de Dwarsdijk bedraagt 40.00 euro.

Tussen 2 en 4 uur
Nadat de boer ontdekte dat zijn zonnepanelen niet meer werkten, zag hij op de camerabeelden dat 2 dieven ’s nachts tussen 2 en 4 uur de koperen kabels hadden ontvreemd.

De eerste verdachte droeg een broek met een legerprint en de tweede verdachte een trainingspak met een logo van Mercedes Benz en een rode pet. De 2 verdachten gebruikten 2 op het terrein aanwezige kruiwagens om de kabels te verplaatsen naar een ‘veilige’ plek op het erf. Daar werden de gestolen kabels om kwart voor 4 ’s nachts in een wit bestelbusje geladen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.