Groothandel Duramotion opent nieuwe drive-in voor zonnepanelen
Duramotion opent aan De Koumen 35 in Hoensbroek een drive-in van zonnepanelen. Installateurs kunnen vanaf begin november in de drive-in hun producten bestellen, laden, en betalen.
‘Je rijdt met je auto of bus onze hal in, laadt de bestelling in die je ’s ochtends of de dag ervoor via internet hebt gedaan, betaalt per pin of cash en je kunt door’, vertelt Roy Franssen, directeur-eigenaar van Duramotion. ‘Geen gedoe dus meer met eigen opslag van voorraden en lange wachttijden.’
Onestopshop
Duramotion is als ‘onestopshop’ gespecialiseerd in elektro- en zonne-energiematerialen en dakdekkersbenodigdheden. De groothandel levert onder 1 dak ieder denkbaar onderdeel of materiaal voor elektrische installaties, zonne-energieprojecten en dakwerk.
Klanten maken voor hun bestellingen gebruik van het klantportaal van de groothandel. In een beveiligde digitale omgeving kunnen ze daar via specifieke filters bestellingen, contracten, offertes, kortingspercentages, openstaande facturen en de status van bestellingen of dienstverleningen raadplegen. ‘We streven ernaar om orders die voor 15.00 uur besteld zijn dezelfde dag af te handelen, besluit Franssen. ‘De drive-in is elke werkdag geopend van 07.00 tot 19.00 uur.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














