Lichtkunstfestival GLOW op punt van beginnen: 4 gebieden met lichtkunstwerken en 2 satellietprojecten
Innovatieve lichtinstallaties van nationale en internationale kunstenaars toveren Eindhoven van 6 tot en met 13 november 2021 opnieuw om tot grootste openbare lichttentoonstelling, met als thema Moved by Light.
Dit thema is er niet voor niets. Want GLOW groeit, anticipeert, verandert en strekt zich uit. Editie 2021 Moved by Light, vindt - in tegenstelling tot andere edities - dit jaar plaats op 4 verschillende locaties in Eindhoven: het centrum, Strijp S/Strijp T, Campina en de campus van Technische Universiteit Eindhoven (TU/e).
Afzonderlijk
In ieder van de 4 gebieden staan diverse lichtkunstwerken. De gebieden zijn afzonderlijk van elkaar of op verschillende dagen te bekijken. Er zal naar, tussen en in de gebieden geen route worden aangegeven, enkel de locatie van de lichtkunstwerken. Dit stimuleert mensen om ‘door het licht te worden bewogen’, om zelf andere centrumgebieden van Eindhoven op te zoeken en te verkennen.
Daarnaast zijn er deze editie op 2 locaties in Eindhoven satellietprojecten. In Nuenen, waar de bekende zonnebloemen van Hugo Vrijdag worden geplaatst bij de molen in Nuenen, en op High Tech Campus Eindhoven, waar een water- en lichtshow is ontworpen door het Franse gezelschap Aquatique Show.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Producten
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














