© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 september 2021

LG Energy Solution neemt NEC Energy Solutions over

BDA Partners heeft aangekondigd dat LG Energy Solution 100 procent van de aandelen van NEC Energy Solutions (NEC ES) heeft overgenomen. De waarde van de transactie is niet bekendgemaakt.

BDA Partners was de exclusieve financiële adviseur van LG bij de transactie.

986 megawatt
NEC ES werd in 2014 opgericht door de overname door NEC Corporation van de energieopslagoplossingsactiviteiten van A123 Systems, een dochteronderneming van de Wanxiang Group uit China. 

NEC ES heeft 986 megawatt aan energieopslagprojectervaring in Noord- en Zuid-Amerika, Europa en Azië. Het is uitgegroeid tot wereldwijde leverancier van energieopslagoplossingen en biedt gespecialiseerde systeemintegratie voor batterijen. NEC breidde zijn energieopslagactiviteiten uit, vooral op de Noord-Amerikaanse markt, met behulp van zijn geavanceerde softwarebesturingssuite ‘AEROS’.

Positie versterken
LG ES is een in Korea gevestigde, wereldwijde fabrikant van lithium-ionbatterijen, actief in auto-, mobiliteits-, IT- en energieopslagbatterijen. 
LG ES zal de overname gebruiken om zijn activiteiten op de Noord-Amerikaanse markt uit te breiden en zijn leidende positie op de energieopslagmarkt wereldwijd verder te versterken. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.