Vakbeurs Energie 2021: Energy Storage Day vindt dit jaar plaats op 13 oktober
Net als andere jaren vindt tijdens de vakbeurs Energie de Energy Storage Day plaats. Het congres wordt georganiseerd door beursorganisator 54events en Energy Storage NL en vindt plaats op woensdag 13 oktober.
Energy Storage NL wil bedrijven, kennisinstellingen, overheden en financiers op een betekenisvolle manier met elkaar verbinden, zodat er voor energieopslag duurzame businesscases ontstaan die een bijdrage leveren aan een succesvolle transitie naar schone, betrouwbare en betaalbare energie. Zoals elk jaar is ESNL ook dit jaar weer, voor de zesde keer op rij, aanwezig met een paviljoen met haar leden en een side-event.
Businesscase
Tijdens de Energy Storage Day 2021 wordt de businesscase van verschillende energieopslagtechnologieën belicht en wordt stilgestaan bij de verschillende toepassingen.
Er wordt stilgestaan bij de markten, verdienmodellen en barrières in de businesscase van energieopslag. Zoals elk jaar worden hierbij inhoudelijke presentaties afgewisseld met pitches van de leden van Energy Storage NL die zich op de vakbeurs presenteren.
Op de beursvloer geven dit jaar Indutecc Renewable Solutions, CTS Nederland, JP-Energiesystemen, Delta21, SKOON (onder voorbehoud), Bredenoord, Elestor, Friday Energy en Ecovat acte de présence.
De vakbeurs Energie vindt plaats van 12 tot en met 14 oktober in de Brabanthallen in Den Bosch.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















