Sanitairkamer neemt led-verlichting CLS in gebruik
In de vestiging van Sanitairkamer in Zoeterwoude zijn led-armaturen van CLS geïnstalleerd. Sanitairkamer heeft inmiddels 4 badkamershowrooms in Nederland. In Nieuwegein, Harderwijk, Grootebroek en Zoeterwoude.
De gehele showroom in Zoeterwoude wordt sinds kort verlicht door de Jade S-armaturen middels bevestiging in een 3-fase-rail, terwijl de Ruby Pendant-armaturen rechtstreeks zijn bevestigd aan het plafond.
Werklicht
De Ruby Pendant creëert volgens het bedrijf werklicht met een warme uitstraling; een mooie combinatie van diverse CLS-armaturen. CLS beschikt inmiddels over een uitgebreide collectie armaturen voor toepassingen in de woonwereld. De verlichting is ontwikkeld vanuit praktijkwensen.
Als lichtkleur is er gekozen voor de 3.000 kelvin lichtbron met kleurweergave-index (CRI) van ≈92. De lichtkleur is bepaald in overleg met de verantwoordelijke binnen Sanitairkamer, door middel van een demo op locatie.
De CLS-armaturen worden volledig in Nederland ontwikkeld en geproduceerd.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















