CALEX introduceert Smart Aroma Diffuser met led-lamp
Het CALEX Smart-portfolio van Electro Cirkel Retail is aangevuld met een Smart Aroma Diffuser. Hiermee verrijkt het merk zijn slogan ‘creators of ambiance’ door geur toe te voegen aan led-lampen.
De Calex Smart Aroma Diffuser die is uitgerust met een led-lamp, is via wifi met een telefoon te besturen. Met de app kan men de kleur van het licht veranderen, timers programmeren en scenario’s en de nevelstand aanpassen van hard naar zacht, of omgekeerd.
Verbetering luchtkwaliteit
De Smart Aroma Diffuser is een oplossing voor geurtjes in huis, biedt ontspanning en sfeer en levert een verbetering van de luchtkwaliteit in huis op. Het reservoir biedt ongeveer 8 uur geur, afhankelijk van de ingestelde nevelstand.
Calex is het eigen lampenmerk van Electro Cirkel Retail.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














