GoodWe verhoogt met nieuwe fabriek jaarlijkse productie tot 1,2 miljoen omvormers
De nieuwe productiefaciliteit van GoodWe stelt het bedrijf in staat om de productiecapaciteit te verhogen tot 1,2 miljoen eenheden per jaar. Met een ceremonie is het startschot voor bouwfase II in Guangde gegeven.
Daniel Huang, oprichter en chief executive officer van GoodWe, heeft samen met de raad van bestuur en aandeelhouders de eerste steen gelegd om het begin van het project te markeren.
25 gigawatt
Sinds de beursnotering van GoodWe in 2020 heeft het nieuwe kapitaal van investeerders de ontwikkeling van het bedrijf in een stroomversnelling gebracht. Inmiddels heeft de fabrikant wereldwijd meer dan 2 miljoen omvormers voor zonnepanelen – met een vermogen van 23 gigawatt in meer dan 100 landen en regio’s – uitgeleverd.
In de 68.000 vierkante meter grote nieuwe fabriek wordt meer dan 52 miljoen Amerikaanse dollar geïnvesteerd. GoodWe verwacht hiermee in het derde kwartaal van 2022 een productiecapaciteit van 25 gigawatt te bereiken.
Drijvende kracht
Daniel Huang hierover: ‘Met fase II van onze productiebasis in Guangde zullen de productiecapaciteit, het industriële imago en de invloed van ons bedrijf snel verbeteren. GoodWe zal kunnen voldoen aan de toenemende wereldwijde vraag naar pv-producten en ons marktaandeel zal snel groeien. We zijn vastbesloten om een belangrijke drijvende kracht te worden in de wereldwijde energietransitie en een duurzame toekomst te creëren voor de aarde, de mensheid en toekomstige generaties.’
Bekijk de omvormer van GoodWe hier in de Solar Magazine Productzoeker.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















