© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
2 februari 2021

Theben introduceert nieuwe DALI Gateways

Fabrikant van KNX-oplossingen voor intelligente gebouwbeheertechniek Theben heeft 2 nieuwe DALI Gateways aan het gebouwautomatiseringsassortiment toegevoegd. Het gaat omDALI-Gateway S64 KNX en DALI-Gateway S128 KNX.

Deze sturen respectievelijk 1 en 2 kanalen met 64 deelnemers aan. Hierdoor kan de installatie efficiënter geïnstalleerd worden.

16 groepen
Het voordeel van de Theben DALI-Gateway S64 KNX en DALI-Gateway S128 KNX? Efficiëntie en duurzaamheid in de lichtregeling. De basisfunctionaliteit van de DALI-Gateway is het sturen van de DALI-deelnemers. DALI-Gateway S64 KNX kan 64 deelnemers in 16 groepen aansturen en DALI-Gateway S128 KNX kan 2 x 64 deelnemers in 16 groepen aansturen. Door het grote aantal aan te sturen deelnemers zijn er minder DALI-Gateways per installatie nodig.

Daar komt bij dat beide componenten toekomstbestendig zijn. Zowel DALI-Gateway S64 KNX als DALI-Gateway S128 KNX zijn DALI-2 gecertificeerd. Dit maakt de nieuwe DALI-Gateways van Theben geschikt voor ieder DALI-project.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.