© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
2 februari 2021

Coronavirus | Vakbeurs Intersolar Europe 1,5 maand uitgesteld

De vakbeurs Intersolar Europe – die onderdeel is van The smarter E Europe – is met 1,5 maand uitgesteld vanwege de coronapandemie. Het evenement in het Duitse München vindt nu plaats van 21 tot en met 23 juli 2021.

De bijbehorende conferentie vindt plaats op 20 en 21 juli 2021.

Samenwerking
The smarter E Europe – waartoe ook Europa’s grootste vakbeurs voor energieopslag, electrical energy storage Europe (ees Europe), behoort – werd vorig jaar zelfs volledig geannuleerd vanwege het coronavirus.

De beslissing is volgens beursorganisatoren Solar Promotion en Freiburg Wirtschaft Touristik und Messe (FWTM) genomen in nauwe samenwerking met de geregistreerde exposanten en de internationale brancheorganisaties, maar ook beurslocatie Messe München. 

Constructief
‘We hebben onze exposanten en partners gevraagd hoe zij zich voelden over een mogelijk uitstel, en we willen hen bedanken voor de overweldigende respons en constructieve discussies’, duidt Markus Elsässer, chief executive officer van Solar Promotion. ‘Uit de resultaten bleek dat een duidelijke meerderheid van de exposanten ervoor was om het evenement uit te stellen tot 21-23 juli 2021. 6 weken kunnen een groot verschil maken in de huidige situatie.’

Het evenement valt nu in de tweede helft van 2021. De beslissing is volgens de organisatoren gebaseerd op een aantal potentiële voordelen. Ze verwachten dat er tegen die tijd meer vooruitgang is geboekt op het gebied van vaccinaties, dat reisbeperkingen verder zullen worden opgeheven, ook door bedrijven, en dat de zomer zal hebben bijgedragen om de pandemie verder in te dammen. ‘Meer dan 75 procent van de beschikbare tentoonstellingsruimte is al geboekt en we denken dat we eind juli een succesvolle The smarter E Europe 2021 kunnen houden en de toekomst van onze energievoorziening kunnen vormgeven met nog meer (hernieuwbare) energie dan ooit tevoren’, besluit Daniel Strowitzki, chief executive officer van FWTM.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.