© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
26 januari 2021

Organisatoren annuleren verlichtingsevenement LuxLive 2021

Organisatoren van het evenement LuxLive 2021, dat in november in Londen zou plaatsvinden, hebben aangekondigd het evenement te hebben geannuleerd.

De annulering van de LuxLive-tentoonstelling van dit jaar in Londen wordt toegeschreven aan de COVID-19-pandemie en de impact ervan op belangrijke sectoren voor de verlichtingsindustrie, waaronder detailhandel en horeca.

Hybride variant
LuxLive 2020 werd oorspronkelijk uitgesteld van november tot november 2021 vanwege de aanhoudende pandemie. ‘De beslissing om het evenement te annuleren is gebaseerd op een aantal factoren’, aldus portefeuillemanager James Samuel. ‘Dit zijn onder meer de aanhoudende impact van de pandemie en de onzekerheid die het veroorzaakt bij het organiseren van live-evenementen. Dit heeft de mogelijkheid voor het evenement om een hoogwaardige business-to-businesservaring te bieden in gevaar gebracht. Bovendien blijven bredere verticale sectoren zoals detailhandel en horeca lijden, en andere sectoren, zoals gezondheidszorg en onderwijs, pauzeren verlichtingsupgradeprojecten. Deze factoren hebben ons doen geloven dat het traditionele grote beursmodel in 2021 niet zal voldoen aan de behoeften van de industrie. De gedachten van iedereen bij Clarion Events zijn bij allen die door COVID-19 worden getroffen.’

De organisatoren hebben gecontracteerde exposanten aangeschreven en waar nodig restitutie geregeld. Hoewel een traditionele persoonlijke tentoonstelling is geannuleerd, worden er plannen gemaakt om te kijken naar de replicerende succesvolle digitale conferentie van vorig jaar, die plaatsvond op de dagen dat de show zou plaatsvinden. Een alternatief is een mogelijk hybride conferentie-evenement voorafgaand aan de Lux Awards, ook in november.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.