© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
29 september 2014

Conferentie EU PVSEC in Amsterdam trok drieduizend bezoekers

De European Photovoltaic Solar Energy Conference and Exhibition (EU PVSEC 2014) heeft de balans van de editie in Amsterdam opgemaakt. Ruim drieduizend professionals bezochten de conferentie, negenduizend de beurs.

Hoeveel beursgangers het evenement mocht verwelkomen voor de circa honderd standhouders wordt later vandaag bekend. De drieduizend conferentiegangers vertegenwoordigen vierenzeventig landen.

Tijdens de EU PVSEC onthulde het International Energy Agency haar 'Renewable Market Report forecasting PV' waarin zij stelt dat zonnestroom in 2019 goed is voor een marktaandeel van twee procent. In 2050 moet dit zestien procent zijn. Volgens het IEA zou momenteel negenenzeventig procent van de Europeanen goedkoper aan zonnestroom dan grijze stroom kunnen komen.

Overigens onthulde de organisatie van de EU PVSEC ook dat de 2015-editie in Hamburg zal plaatsvinden, te weten van 14 tot en met 18 september 2015.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.