© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
25 november 2020

LEDVANCE introduceert uv C-desinfectiebox tegen virussen en bacteriën

LEDVANCE introduceert de uv C-desinfectiebox. Hiermee kunnen talrijke alledaagse voorwerpen volgens de lichtfabrikant snel en veilig worden gedesinfecteerd zonder chemicaliën en giftige stoffen.

De uv C-desinfectiebox maakt gebruik van de steriliserende werking van uv C-licht in het golflengtegebied tussen 200 en 280 nanometer.

Automatisch uitgeschakeld
De bediening is eenvoudig: men plaats het object in de doos en sluit de doos. Vervolgens moet de desinfectietijd ingesteld worden - 6 minuten voor gladde oppervlakken zoals mobiele telefoons, kantoormateriaal, 9 minuten voor gestructureerde oppervlakken zoals mondmaskers

Als de uv C-box wordt geopend tijdens dit proces wordt deze automatisch uitgeschakeld om de gebruiker te beschermen. Van uv C-licht is bekend dat het de DNA-structuur van een groot aantal virussen, bacteriën en andere ziekteverwekkers vernietigt, waardoor ze zich niet kunnen verspreiden. Het bestraalde object is niet beschadigd of verkleurd en het proces laat geen resten achter. LEDVANCE geeft 3 jaar garantie op de uv C-desinfectiebox.

De draagbare box haalt zijn energie uit een sterke, oplaadbare batterij. Om de batterij op te laden is een usb-kabel nodig, die bij de levering is inbegrepen. Met één acculading kunnen tot 25 reinigingscycli van elk 6 minuten of tot 16 reinigingscycli van elk 9 minuten worden uitgevoerd. 4 led-diodes verlichten de binnenkant van de doos.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.