Elincom start distributie Future-proof DALI 2 en D4I led-driver
Elincom start in de Benelux met de distributie van een Future-proof DALI 2 en D4I led-driver van Inventronics. De EBS-BT2 led-drivers voldoen aan de nieuwe Zhaga D4I-standaard.
DALI 2 is een verbeterde DALI-versie, met name de plug-en-play interoperabiliteit, uitgebreidere commando’s en een strenger testprotocol om aan DALI 2 te voldoen.
Zhaga D4I is ontstaan om tot futureproof, slimme straatverlichting te komen met IoT-connectiviteit en te beschikken over driverinformatie zoals stroomverbruik, temperatuur, dimstand, fouten en dergelijke.
De EBS-BT2 voldoet aan al deze eisen en heeft nu ook de mogelijkheid om, naast de standaardprogrammering, via NFC geprogrammeerd te worden. De 24-volt 3W-auxilery-uitgang kan ventilatoren of sensoren voeden.
De 40-watt- en 80-wattversie zijn beschikbaar, andere vermogens zijn in ontwikkeling. Deze drivers hebben standaard 8 jaar garantie.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














