Hortilux stelt Harm Ammerlaan aan als nieuwe commercieel directeur
Harm Ammerlaan is op 1 november jongstleden gestart als nieuwe salesmanager bij Hortilux. Als salesmanager bij BASF Vegetable Seeds en general manager van LetsGrow.com heeft Ammerlaan een breed netwerk in tuinbouw.
Algemeen directeur Hortilux Michèl de Wit over de aanstelling van Ammerlaan: ‘De komst van Harm past perfect bij de ambities van Hortilux. Een aantal jaren geleden maakten we de transitie door van armatuurleverancier naar groeilichtspecialist. Naast hps- en led-armaturen bieden we ook specialistische kennis en ondersteuning aan bij het optimaal inzetten van groeilicht. Onze nieuwe slogan is Your Grow Light Knowledge Partner. We breiden ook uit, zowel internationaal als in nieuwe markten zoals indoorfarming en medicinale cannabis. BASF Vegetable Seeds is een wereldspeler, dus Harm sluit hier naadloos op aan en brengt ons naar een hoger niveau. Daarnaast is BASF klant van Hortilux, dus hij heeft een goede kijk op de behoeften van de klant.’
Hightechtuinbouw
Ammerlaan over zijn eigen aanstelling: ‘De ambitie en de nieuwe missie en visie van Hortilux als groeilichtspecialist is wat mijn directe aandacht trok sinds het allereerste gesprek dat ik had. Deze ambitie, gecombineerd met de strategische samenwerking met externe, deskundige partners en de persoonlijke drive van de mensen bij Hortilux, passen perfect bij mijn persoonlijke ambities en mijn kijk op de markt. Hightechtuinbouw is de toekomst en groeilicht is essentieel. En binnen belichting valt nog veel te leren en te winnen op het gebied van gewasopbrengst en kwaliteitsoptimalisatie, die tot de belangrijkste aandachtsgebieden van Hortilux behoren. Ik kijk dan ook erg uit naar deze inspirerende rol en ben verheugd om samen te werken met de beste groeilichtexperts in de branche.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














