logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
5 oktober 2020

Italiaans FuturaSun verdubbelt productiecapaciteit zonnepanelen naar 1 gigawattpiek

De Italiaanse fabrikant van zonnepanelen FuturaSun heeft zijn productiecapaciteit verdubbeld van 500 megawattpiek naar 1 gigawattpiek. Het bedrijf heeft hiertoe zijn fabriek in China uitgebreid.

Ongeveer een jaar geleden opende FuturaSun een fabriek nabij Shanghai waarvan de capaciteit nu conform het oorspronkelijke doel is uitgebreid.

166 tot 210 millimeter
FuturaSun werd in 2008 opgericht in Veneto en beschikt over distributiecentra in Italië, maar ook in de havens van Rotterdam en Antwerpen. FuturaSun verkoopt zowel monokristallijne als polykristallijne zonnepanelen waaronder ook glas-glaszonnepanelen.

De productie vindt hoofdzakelijk plaats in China. De zonnepanelen worden daar geproduceerd op een terrein van 20.000 vierkante meter met een sterk geautomatiseerde productielijn. De nieuwe productielijnen – die een jaarlijkse capaciteit van 550 megawattpiek kennen – zullen halve zonnecellen verwerken voor zonnepanelen van 2.120 bij 1.050 millimeter. De productiemachines kunnen daarbij zonnecellen verwerken die gebaseerd zijn op wafers van 166 tot 210 millimeter.

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten