© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
7 september 2020

LS Power neemt energieopslagsysteem van 250 megawatt in gebruik

Het volgens LS Power grootste energieopslagproject ter wereld is operationeel: de Gateway Energy Storage. Het energieopslagsysteem van 250 megawatt is gelegen in de East Otay Mesa-gemeenschap in San Diego County.

Het project verbetert de betrouwbaarheid van het stroomnet en verlaagt de energiekosten voor klanten. Gateway levert zo een waardevolle bron voor energieverbruikers, nutsbedrijven en andere stakeholders in heel Californië.

De California Public Utilities Commission tekende eerder aangekondigde nutscontracten voor bijna 1,2 gigawatt aan batterijopslagcapaciteit, die naar verwachting in augustus volgend jaar in gebruik zal zijn. De stemming van de commissie komt minder dan 2 weken nadat de Californische netbeheerder stroomuitschakelingen, die miljoenen mensen in het duister zetten tijdens een recordhittegolf, had opgelegd.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.