© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
8 september 2020

Lextar brengt nieuwe generatie I-Mini led-modules uit

Lextar Electronics Corp heeft een volledige serie I-Mini Blue led-achtergrondverlichtingsproducten onthuld die gebruikmaken van 3 sleuteltechnologieën, waaronder COB, DOB en mini-lensarray.

De producten kunnen worden toegepast op televisies, monitors, laptops en autodisplays. Dit verzekert volgens Lextar zijn leidende positie in de markt voor mini-led-achtergrondverlichting.

Lextar is de eerste die sinds 2018 massaproductie kent voor mini-led-achtergrondverlichting. Dit keer presenteert het bedrijf 4 nieuwe generatie I-Mini-producten, waarmee het zijn technologische mogelijkheden demonstreert; van led-chip, verpakking en driverontwerp tot optische modules.

De nieuwe I-Mini-achtergrondverlichting van Lextar maakt gebruik van COB-technologie (red. Chip on Board) en implanteert de in-house flip-chip mini-led-chips direct op het lichtbord, wat een ultradun paneelontwerp van nul OD (optische afstand) kan realiseren. Bovendien integreert de DOB-technologie (Driver on Board) de driver-IC en microcontroller (MCU) op het lichtbord voor besturing van meerdere zones.

De nieuwe, meerkanaals driver-IC van Lextar verhoogt het aantal controlegebieden voor achtergrondverlichting met 5 keer tot meer dan 1.000 zones.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.