Vakbeurs LED + Elektro verplaatst naar november 2021
Beursorganisator Good! heeft besloten de vakbeurs LED + Elektro te verplaatsen naar november 2021. Vanwege de huidige, onzekere situatie meldt het bedrijf besloten te hebben het vakevenement uit te stellen.
De grootste onafhankelijke vakbeurs voor licht- en elektrotechniek van de Benelux zal komend jaar plaatsvinden op woensdag 3 en donderdag 4 november 2021.
‘De afgelopen maanden hebben wij in samenwerking met meerdere brancheorganisaties hard gewerkt om de leidende positie van LED + Elektro als kennisplatform uit te bouwen’, vertelt Henriette Vrisekoop, directeur van de beursorganisatie. ‘Ook hebben wij via ons initiatief Veilig naar de Vakbeurs het nationale protocol ontwikkeld dat veilig en verantwoord beursbezoek opnieuw mogelijk maakt. Toch zorgt de huidige situatie voor zoveel onzekerheid dat veel bedrijven aarzelen om zich voor deze beurs in te schrijven. Hierdoor kunnen wij dit jaar niet de kwaliteit van LED + Elektro garanderen die bedrijven en professionals van de beurs gewend zijn.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.
















