Sungrow en PVO International sluiten samenwerkingsovereenkomst
Sungrow en PVO International hebben een overeenkomst ondertekend waarmee ze hun samenwerkingsplannen hebben bekrachtigd. Samen gaan ze zich richten op de (grotere) commerciële projecten in de Benelux.
PVO International is verheugd de samenwerking met Sungrow bekend te maken. Frank Heijckmann, oprichter van PVO, hierover: ‘Wij zijn blij dat we zo’n groot en succesvol merk aan ons assortiment hebben kunnen toevoegen. Hiermee kunnen we onze klanten een zeer interessant alternatief bieden, zowel op technisch vlak als financieel.’
Florian Chan, directeur Distributie van Sungrow Europa voegt toe: ‘Met PVO International hebben we de perfecte partner gevonden die ons zal helpen verder te groeien in het commerciële segment in de Benelux. Zij zullen ondersteuning bieden op service- en technisch gebied.’
Sungrow telt wereldwijd meer dan 100 gigawatt aan geïnstalleerd vermogen en kent een breed productportfolio met pv-omvormeroplossingen en energieopslagsystemen voor utiliteitsschaal-, commerciële, hybride en residentiële toepassingen. PVO International voorziet op zijn beurt sinds 2014 zijn Europese partners van de volledige inkoop en levering van pv-benodigdheden.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.















