© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 augustus 2020

Persoonlijk! (14) | Nieuwe werknemer voor Solarfields, Van der Valk Solar en DNE Research

In de rubriek Persoonlijk! bericht de redactie van Solar Magazine over personeelswisselingen in de zonne-energiesector. Deze week onder meer aandacht voor Solarfields, Van der Valk Solar Systems en DNE Research.

Solarfields Nederland heeft Matthijs Mulder aangesteld als IT-manager. Mulder over zijn keuze: ‘Mijn doel voor Solarfields is om de IT-dienstverlening verder te professionaliseren. Er zijn voor mij verschillende redenen geweest waarom ik graag bij Solarfields wilde werken. De fijne collega’s en de prettige werksfeer zijn misschien wel de belangrijkste redenen. Daarnaast is het voor mij een mooie uitdaging om hoofdverantwoordelijk te zijn voor de IT binnen de organisatie. Verder hou ik ervan om buiten in de natuur te zijn. Ik vind het daarom fijn om voor een organisatie te werken die zich inzet voor een schonere wereld en een duurzame toekomst.’

Marc Lenting is bij Van der Valk Solar Systems gestart als junior projectmanager op de projectenafdeling. Lenting was voorheen werkzaam als product-engineer bij de Sif Group dat marktleider is in offshorefunderingen voor windturbines en olie- en gasplatformen.

Om te kunnen blijven groeien, heeft Dutch New Energy (DNE) Research 2 nieuwe onderzoekers verwelkomd in het team: Tom Ras en Maurice van Rees. Tom Ras houdt zich bezig met verschillende trendrapportages en de Dutch Solar Quarterly (DSQ), waarbij hij analyseert welke ontwikkelingen in de politiek en wijzigingen in beleid invloed hebben op de solar sector. Maurice van Rees is afgestudeerd als natuurkundige met een focus op energie en duurzaamheid. Hij draagt als onderzoeker bij aan diepgaande marktanalyses en verdere automatisering van de DSQ.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.