© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
12 augustus 2020

LG introduceert nieuw zonnepaneel van 370 wattpiek

LG Electronics heeft een nieuw zonnepaneel gepresenteerd. Het zonnepaneel LG370N1C-N5 heeft een vermogen van 370 wattpiek en heeft 60 n-type zonnecellen. De efficiëntie bedraagt 21,4 procent.

Dit jaar worden door LG de productieprocessen in de pv-fabriek in Zuid-Korea gemoderniseerd om de ontwikkeling van nieuwe oplossingen voor zonne-energie vanaf begin volgend jaar verder uit te breiden.

Nieuwe productielijn
De bouw van de nieuwe faciliteiten zal naar verwachting eind 2020 zijn afgerond. Binnen deze nieuwe productielijn is het bedrijf ook van plan om in het eerste kwartaal van 2021 een nieuw zonnepaneel te produceren met een vermogen van meer dan 400 wattpiek.

LG stelt hiervoor gebruik te gaan maken van ‘bestralingstechnologie’, die de prestaties verbetert door middel van een minimale tussenruimte tussen de zonnecellen.

‘We moderniseren onze productielijn om een duurzame groei van onze zonne-energieactiviteiten te garanderen en deel uit te maken van de wereldwijde energietransitie’, stelt Michael Harre, EU-vicepresident Solar bij LG Electronics. ‘We zullen de komende jaren de toekomst vorm blijven geven met onze toonaangevende, zeer efficiënte fotovoltaïsche oplossingen en helpen de uitdagingen van duurzame- energieproductie wereldwijd aan te gaan.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.