© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 juli 2020

Philips TV en Bowers & Wilkins verlengen samenwerking voor oled+

TP Vision, exclusief licentiehouder van premium merk Philips TV & Sound, en het Britse bedrijf voor geluidstechniek Bowers & Wilkins zijn akkoord gegaan met een verlenging van hun samenwerking voor oled+.

De samenwerking is in juni 2018 van start gegaan, en is baanbrekend gebleken in de premium televisiebranche. De Ambilight tv’s die als gevolg van de samenwerking zijn ontwikkeld, zijn een nieuw referentiepunt voor beeld- en geluidskwaliteit. 

De samenwerking blijft een van de meest veelbelovende ontwikkelingen in de televisiebranche sinds tijden, met in de tweede helft van 2020 de lancering van een nieuwe OLED+-tv.

De resultaten van de samenwerking zijn helder. De 3 OLED+ Ambilight tv’s die tot nu toe zijn gelanceerd, zijn met enthousiasme ontvangen door consumenten, retailers en de media, en zijn de afgelopen 18 maanden in Europa bekroond met 95 prijzen. Vooral het 65” OLED+984-model is erkend als de nieuwe referentie voor prestatie en design in de televisiebranche, en is de nieuwe kwaliteitsstandaard geworden.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.