© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
8 juli 2020

Bouwbedrijf Van Bekkum vernieuwt verlichting

Het Amersfoortse bouwbedrijf Van Bekkum heeft alle conventionele verlichting vervangen door led-verlichting. Saled heeft onder met led-tubes en -downlighters geleverd.

Van Bekkum heeft 2 bedrijven, namelijk Bouwonderneming Van Bekkum en Van Bekkum Projecten. De volledige locatie, waaronder het kantoorpand, de werkplaats en de parkeerplaats, is nu voorzien van led-verlichting.

Keuze voor retrofit
Omdat de armaturen nog in goede staat verkeerden, hoefden deze niet vervangen te worden. Daardoor werd al de keuze gemaakt voor retrofitverlichting. De oude T8-lampen bij het bedrijf zijn vervangen door T8-led-tubes. Ook is er gekozen voor led T6 en led-downlighters.

Buiten zijn er breedstralers geplaatst en is alle noodverlichting vervangen door led. De nieuwe verlichting zorgt voor veel reductie van de CO2-uitstoot, die jaarlijks met 20.426 kilogram zal afnemen. Daarnaast komt de terugverdientijd voor Van Bekkum op minder dan 3,6 jaar.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.