Elan Wonen: een derde van 6.000 zonnepanelen op huurwoningen Haarlem en Heemstede geplaatst
Nog geen halfjaar na de start van het zonneproject is een derde van de 6.000 zonnepanelen op de eengezinswoningen in Haarlem en Heemstede al geïnstalleerd. Dat meldt woningcorporatie Elan Wonen.
De woningcorporatie plaatst tussen 2020 en 2022 6.000 zonnepanelen. Het initiatief ligt bij de huurders, de afname is een individuele keuze.
Hoog op wensenlijst
Elan Wonen benadert haar huurders in fasen met een aanbod voor zonnepanelen. Uit de reacties van aangeschreven huurders blijkt dat velen van hen zonnepanelen hoog op de wensenlijst hebben staan.
José Woldberg, adviseur Strategie van Elan Wonen: ‘Besparen op de energierekening én bijdragen aan het milieu zijn de belangrijkste argumenten om zonnepanelen te installeren. Daarnaast is het een extra voordeel dat Elan Wonen met installatiepartner Sungevity de installatie en het onderhoud in de toekomst voor haar rekening neemt.’
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














