© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
18 juni 2020

Saled plaats led-verlichting bij kantoorpand MKB Lease

MKB Lease heeft led-verlichting laten plaatsen. Het volledige kantoorpand van de Amersfoortse leasemaatschappij is voorzien van deze verlichting van Saled.

Dit realiseert een jaarlijkse besparing van 68.333 kilowattuur aan energie en 7.773 kilogram aan CO2-uitstoot.

Panelen en downlighters
MKB Lease heeft verschillende soorten verlichting laten plaatsen, waaronder 60 bij 60 led-panelen en led-downlighters. Ook de noodunits zijn vervangen door led-verlichting. Verder zijn er in verschillende ruimten bewegingssensoren toegepast. Deze verlichting werkt alleen bij geconstateerde beweging.

De terugverdientijd bedraagt voor MKB Lease minder dan 4,3 jaar.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.