© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 mei 2020

Lichtontwerpbedrijf Rapenburg Plaza failliet

Rapenburg Plaza is failliet verklaard door de rechtbank van Amsterdam. Het bedrijf is actief in lichtontwerp, audiovisueel ontwerp en ShowControl. Marloes Claessens van HVG Law is aangesteld als curator.

Rapenburg Plaza, dat 17 medewerkers telt, staat onder leiding van Sierk Janszen en Pelle Herfst. Over de mogelijkheid tot een doorstart is nog geen informatie bekend.

‘Licht mag geen sluitpost zijn’
Lichtontwerper Pelle Herfst heeft een imposant cv. Recente projecten zijn het Hof van Nederland in Dordrecht en het Nationaal Militair Museum in Soesterberg. Bij alle projecten waarbij de Amsterdammer betrokken is, zal hij een vurig pleidooi houden om te zorgen dat licht niet langer een sluitpost op vele begrotingen is.

‘Het is een gemiste kans dat de historische Nederlandse steden veel architectuur slecht uitlichten’, stelde Herfst enkele jaren geleden tegenover de redactie van LED Magazine. ‘Hier blijkt dus eveneens dat licht – in dit geval aan de buitenzijde van gebouwen – met grote regelmaat een sluitpost is.’

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.