Indutecc Renewable Solutions bouwt buurtbatterij voor KPN
Indutecc Renewable Solutions heeft de eerste buurtbatterij voor KPN in bedrijf gesteld. In opdracht van Allinq heeft Indutecc Renewable Solutions voor KPN een energieopslagsysteem gebouwd van 230 kilowattuur.
Het is voorzien van 100 procent recyclebare batterijen van Nilar. Deze worden geladen en ontladen door een 240 kilowatt grote energyhub van Ferroamp.
De hub wordt aangestuurd door een energiemanagementsysteem van ICT Group. ENGIE Electroproject heeft de installatie in een 20-feet-container gebouwd en op locatie aangesloten. Met deze buurtbatterij gaat KPN duurzaam opgewekte energie opslaan als er overschot is en terugleveren als er behoefte is aan groene stroom.
Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.
Laatste Nieuws
Nieuwsbrief
Meest gelezen
Vacatures
Nu in Het Tijdschrift
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.














