© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
28 april 2020

GIGA Storage versterkt organisatie met Bas Waldekker en Tom Groeneweg

GIGA Storage heeft 2 nieuwe medewerkers aangetrokken: Bas Waldekker en Tom Groeneweg. Waldekker is voormalig aandeelhouder en manager van GreenChoice, Groeneweg is afkomstig van Movares.

Bas Waldekker wordt bij GIGA Storage businessdeveloper en treedt toe tot de raad van advies. Waldekker over zijn aanstelling: ‘Energieopslag wordt de komende jaren heel belangrijk om meer hernieuwbare energie te kunnen opwekken. Bij GIGA Storage kan ik met mijn kennis van de energiemarkten een bijdrage leveren aan de versnelling van de energietransitie.’

Ruud Nijs, chief executive officer van GIGA Storage: ‘GIGA Storage gaat meerdere batterijprojecten realiseren en op verschillende markten inzetten. Hiermee zal GIGA Storage flexibele energiediensten aanbieden aan energiebedrijven, netwerkbeheerders en andere klanten. Daarvoor is zowel kennis van de energiemarkt als van energieopslagsystemen zeer belangrijk. Wij zijn verheugd dat deze 2 ervaren personen zich hebben verbonden aan GIGA Storage.’

GIGA Storage selecteerde onlangs het Amerikaanse bedrijf NEC Energy Solutions als leverancier van de megabatterij die het bedrijf gaat realiseren in Lelystad. De Rhino-batterij wordt gerealiseerd op de locatie bij het testcentrum van de Wageningen University & Research (WUR) te Lelystad, direct naast het windmolenpark Neushoorntocht. Via crowdfunding werd eerder al 3,6 miljoen euro kapitaal opgehaald.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.