© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
22 april 2020

Oproep Dutch New Energy Research tot deelname aan vervolgenquête over impact coronacrisis

Om de gevolgen van de coronacrisis op de zonne-energiesector te blijven monitoren, vraagt Dutch New Energy Research bedrijven opnieuw deel te nemen aan een enquête.

Een week geleden publiceerde onderzoeksbureau Dutch New Energy Research een white paper van 36 pagina’s over de impact van de coronacrisis op de Nederlandse zonnestroomsector. Daarbij kwam naar voren dat 6 op de 7 installateurs van zonnepanelen merken dat er minder werk is. In het residentiële marktsegment zegt ruim 60 procent van de installateurs voldoende installatieopdrachten te hebben voor ruim 1 tot 2 maanden.

Focus op marktvraag en prijzen
‘Met de white paper willen we iedere maand in kaart brengen hoe de zon-pv-sector ervoor staat’, duidt Rolf Heynen, chief executive officer van Dutch New Energy Research. ‘Uit het eerste rapport blijkt dat maart en april vooral gekenmerkt worden door leverings- en voorraadproblemen. Onze verwachting is dat dit de komende maanden zal herstellen. De focus van het tweede rapport is daarom de ontwikkeling van de marktvraag en prijzen.’

De white paper en de volgende updates zijn exclusief leesbaar voor iedereen die deelneemt aan de enquête en licentiehouders van de Dutch Solar Quarterly. Alle antwoorden worden geanonimiseerd en zijn niet te herleiden naar individuele bedrijfsgegevens. De onderstaande enquêtes bestaan uit maximaal 8 vragen en kosten maximaal 8 minuten om in te vullen.

4 verschillende enquêtes
De enquête voor fabrikanten: Klik hier. | The survey for manufacturers (English): Click here.
De enquête voor groothandels: Klik hier.
De enquête voor installateurs: Klik hier.
De enquête voor EPC’ers: Klik hier.

De enquêtes sluiten op woensdag 29 april om 17.00 uur.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.