logo
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
21 april 2020

Kennemer Wonen, Ecorus en iWell gaan energie uit zonnepanelen opslaan in batterij

Kennemer Wonen, Ecorus en iWell starten een proef waarbij zonne-energie wordt opgeslagen in een batterij. Dankzij de koppeling aan de zonnepanelen blijft 65 procent van de zonnestroom bewaard binnen het complex.

Inmiddels zijn 4.500 huurwoningen van Kennemer Wonen voorzien van zonnepanelen. De komende 4 jaar worden er nog eens 6.000 woningen zonder huurverhoging voorzien van maximaal 8 zonnepanelen per woning. Dit betreft zowel eengezinswoningen als appartementencomplexen.

Appartementencomplex 
Opgewekte energie die niet direct wordt gebruikt, bij met name appartementencomplexen, wordt teruggeleverd aan het elektriciteitsnet. Michiel van Baarsen, manager Vastgoed bij Kennemer Wonen: ‘Door de energie op te slaan in een slim batterijsysteem blijft de eigen opgewekte stroom beschikbaar voor bewoners. Samen met Ecorus en iWell zijn we daarom een duurzaam initiatief begonnen dat ook een financieel voordeel voor de bewoners oplevert en past bij onze stappen op het gebied van duurzaamheid.’

Lees het volledige artikel op SmartStorageMagazine.nl...

Deel dit artikel:

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Ja, ik wil de nieuwsbrief ontvangen en heb de privacy policy gelezen.

Laatste Nieuws

Bekijk al het nieuws

Meest gelezen

Producten