© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
31 maart 2020

Vakbeurs electrical energy storage Europe geannuleerd vanwege coronavirus

Europa’s grootste vakbeurs voor energieopslag, electrical energy storage Europe, is geannuleerd. De eerstvolgende editie vindt nu plaats in juni 2021.

electrical energy storage Europe is net als Intersolar Europe onderdeel van het event The smarter E Europe. Beursorganisatoren  Solar Promotion en Freiburg Wirtschaft Touristik und Messe (FWTM) lieten eerder nog weten pas begin mei over het al dan niet doorgaan van het evenement te beslissen.

50.000 bezoekers uit 160 landen
De vervroegde beslissing is volgens de beursorganisatie genomen in nauwe samenwerking met de geregistreerde exposanten en de internationale brancheorganisaties. 'De gezondheid van exposanten, bezoekers en medewerkers en het grote publiek heeft bij ons de hoogste prioriteit. The smarter E Europe e is een groot internationaal evenement met ongeveer 1.400 exposanten uit 45 landen en 50.000 bezoekers uit meer dan 160 landen. Onder de heersende omstandigheden is het onmogelijk om zo'n internationale tentoonstelling te organiseren. Het was belangrijk voor ons om ervoor te zorgen dat deelnemers zo vroeg mogelijk op de hoogte werden gebracht, zodat ze dienovereenkomstig konden plannen', aldus Daniel Strowitzki, algemeen directeur van FWTM over de beslissing. 

De eerstvolgende editie van The smarter E Europe - waartoe ook Europa's grootste vakbeurs voor energieopslag, electrical energy storage Europe (ees Europe), behoort - vindt plaats van 8 tot en met 11 juni 2021. De vakbeurs duurt daarbij van 9 tot en met 11 juni 2021 en de bijbehorende conferentie vindt plaats op 8 en 9 juni 2021. De organisatoren willen de awards die jaarlijks uitgereikt worden, nu online aan de winnaars presenteren. 

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.