
Afgelopen januari bereikte het bedrijf al een belangrijke mijlpaal: de jaarlijkse productiecapaciteit voor zonnepanelen bereikte een niveau van 20 gigawattpiek.
M6-wafers
Het bedrijf produceert in de nieuwe fabriek in Jiangsu Hi-MO4-zonnepanelen met M6-wafers van 166 millimeter. Momenteel behaalt LONGi met volumeproductie van deze zonnepanelen een vermogen tot 450 wattpiek en een conversie-efficiëntie van 20,7 procent.
'De productielijn in onze modulefabriek in Taizhou bevindt zich momenteel op het hoogste niveau in de pv-industrie, en de output per werknemer zal ook in de toekomst in de voorhoede van de industrie staan. Volgens onze schattingen zal de efficiëntie uiteindelijk met ongeveer 35 procent toenemen, wat zowel de productkwaliteit garandeert als de productiecapaciteit van onze M6-wafermodules van 166 millimeter versnelt', aldus He Jiangtao, general manager van LONGi Solar Technology in Jiangsu.
De juni 2026-editie van het tijdschrift Solar & Storage Magazine is uit. Dit nummer staat in het teken van de beurs Sustainable Solutions Kortrijk, het naderende einde van de salderingsregeling en thuisbatterijen.