© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
19 maart 2020

Sunergetic gaat opnieuw zonnepanelen installeren voor Meerwonen

Woningstichting MeerWonen uit Roelofarendsveen en Sunergetic hebben een nieuw samenwerkingsverband gesloten voor het plaatsen van zonnepanelen op huurwoningen.

Meerwonen is eigenaar van meer dan 3.000 huurwoningen in de gemeenten Oegstgeest en Kaag en Braassem.

Bewonersactivatie
Sunergetic en Meerwonen hebben voor de komende jaren een  samenwerkingsovereenkomst gesloten. De doelstelling is het verduurzamen van de woningvoorraad, inclusief de exploitatie en het onderhoud van de systemen.

De zonnestroominstallaties worden gerealiseerd conform het strategisch vastgoedbeleid en de wensen van de woningcorporatie. Sunergetic organiseert alle stappen van het zonnepanelenprogramma: van de bewonersactivatie tot aan de opbrengstmonitoring. Geïnteresseerde bewoners schrijven zich in via de website en ontvangen een maatwerkadvies, waarin het financiële voordeel uitgelegd wordt.

685 huurwoningen
Tot nu toe kent het project volgens de betrokkenen door de pragmatische en consequente aanpak een deelnemersgraad van 75 procent. Hierdoor zijn er al 685 grondgebonden huurwoningen voorzien van zonnepanelen.

Sunergetic maakte afgelopen week ook een andere samenwerking bekend voor de uitrol van zonnepanelen, te weten met vakantieparkenconcern Droomparken via ZelfOpwekken.nl. De start is bij eigenaren van recreatiewoningen op Droompark Spaarnwoude en Droompark Buitenhuizen.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.