© Gennady Kurinov | Dreamstime.com
5 maart 2020

Zorgpark ’s Heeren Loo Ermelo plaatst Orange Lighting Ekra led-armaturen

Op het zorgpark van ’s Heeren Loo Ermelo zijn een groot aantal paaltoparmaturen vervangen. Via een preselectie en proefopstelling is gekozen voor het paaltoparmatuur Ekra van Orange Lighting.

Arjan Kieft, projectleider van Van Gelder Verkeerstechniek, wilde in samenspraak met zijn opdrachtgever graag armaturen plaatsen met een modernere uitstraling dan de traditionele kegelarmaturen van kunststof.

Aluminium componenten
Gekozen werd voor het paaltoparmatuur Ekra van Orange Lighting. Doorslaggevend was het gebruik van aluminium componenten in het kader van duurzaamheid en circulariteit, het comfortabele lichtbeeld door het gebruik van medium power led’s en het daarbij behorende lage opgenomen vermogen om energie te besparen en de CO2-uitstoot te verminderen.

Orange Lighting heeft de armaturen snel uit voorraad kunnen leveren, zodat het project ook binnen de door hem gestelde planning kon worden gerealiseerd, naar tevredenheid van Van Gelder Verkeerstechniek, zorgpark ’s Heeren Loo en Orange Lighting.

Maak Solar & Storage Magazine jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe functie van Google bepaal je zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt naar nieuws. Volg ons en mis nooit meer het laatste nieuws over zonne-energie en energieopslag.

Nieuwsbrief

Meld u aan voor de nieuwsbrief met het laatste nieuws!
Gelukt!
Oeps, daar ging iets fout...
Het lijkt erop dat u een adblocker gebruikt
Beste bezoeker, wij zien dat u gebruikmaakt van software om advertenties te blokkeren. Door het gebruik van deze software kan het zijn dat sommige onderdelen van onze website niet optimaal functioneren. Bovendien willen wij u wijzen op het feit dat advertentieopbrengsten het voor de redactie mogelijk maken om u kosteloos dagelijks van het laatste zonne-energienieuws te voorzien. Wij willen u daarom vragen om de betreffende software uit te schakelen. Dit heeft geen gevolgen voor uw privacy, omdat de website van Solar & Storage Magazine geen gebruikmaakt van advertentietrackers.